„Z lavic do lesa“: ZŠ Laštůvkova nenašla přemožitele!

V úterý 16. dubna za slunečného počasí vyvrcholil jarní seriál závodů „Z lavic do lesa“.

Druhý díl závodu se uskutečnil pod záštitou paní starostky Pokorné v Žabovřeskách ve Wilsonově lese u Sportovního areálu Rosnička. Tímto jí moc děkujeme za podporu a za osobní účast, která děti povzbudila a ceny z rukou paní starostky je zajisté potěšili.

Klání, o tři nejúspěšnější školy v Brně, se zúčastnilo téměř 200 dětí ze 13 základních škol a 4 gymnázií. Všichni závodníci se snažili o získání co nejvíce bodů pro svou školu. Body z jarního seriálu závodů se sečetly a v závěru dopoledne po vyhlášení jednotlivců jsme znali tři vítěze.

Suveréně vyhrála ZŠ Laštůvkova se 469 body. Za ní skončila ZŠ Náměstí Svornosti, která vybojovala 314 bodů.  ZŠ Úvoz si odnesla pohár za třetí místo a 185 bodů.