Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mistrovský titul pro Šimona Lopoura

Mladá Boleslav hostila mistrovství České republiky v přespolním běhu mládežnických kategorií. O tituly se utkalo žactvo i dorost.

Hned na začátku se o velkou senzaci postaral Šimon Lopour, který v dramatickém finiši proti Jakubovi Odehnalovi z Univerzity Brno vybojoval zlatý mistrovský titul. Šimon se v průběhu závodu držel takticky v čelní skupině. Když zhruba 500 m před cílem nastoupil v kopci, nikdo ze soupeřů nebyl schopný na únik reagovat. A tak si Šimon pohlídal pozici až do cílové rovinky, kde o vteřinu odolal útoku stříbrného Odehnala.

V kategorii staršího žactva nás reprezentovala Kristýna Ježková (40. místo), Matyáš Urbánek (71. místo) a Lukáš Bambuch (81. místo). V dorostenecké kategorii se na trať 3km vydala Adéla Pohlová (39. místo).

Posledním závodem mistrovského klání byl běh na 4km dorostenců, kde jsme měli dva zástupce, Jakuba Urbánka, který v taktickém závodě nakonec vybojoval 9. místo a Tomáše Klementa (60. místo).

Pro některé naše závodníky to byla premiéra na takto velkých závodech. Proto doufáme, že to pro ně byla dobrá zkušenost a zároveň motivace do dalších startů nadcházející sezóny.
 

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/38263

ŠK

 

30.03. 2019, 21:08


Copyright © Cibasport.cz 2011