Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Mistrovský titul pro Šimona Lopoura

Mladá Boleslav hostila mistrovství České republiky v přespolním běhu mládežnických kategorií. O tituly se utkalo žactvo i dorost.

Hned na začátku se o velkou senzaci postaral Šimon Lopour, který v dramatickém finiši proti Jakubovi Odehnalovi z Univerzity Brno vybojoval zlatý mistrovský titul. Šimon se v průběhu závodu držel takticky v čelní skupině. Když zhruba 500 m před cílem nastoupil v kopci, nikdo ze soupeřů nebyl schopný na únik reagovat. A tak si Šimon pohlídal pozici až do cílové rovinky, kde o vteřinu odolal útoku stříbrného Odehnala.

V kategorii staršího žactva nás reprezentovala Kristýna Ježková (40. místo), Matyáš Urbánek (71. místo) a Lukáš Bambuch (81. místo). V dorostenecké kategorii se na trať 3km vydala Adéla Pohlová (39. místo).

Posledním závodem mistrovského klání byl běh na 4km dorostenců, kde jsme měli dva zástupce, Jakuba Urbánka, který v taktickém závodě nakonec vybojoval 9. místo a Tomáše Klementa (60. místo).

Pro některé naše závodníky to byla premiéra na takto velkých závodech. Proto doufáme, že to pro ně byla dobrá zkušenost a zároveň motivace do dalších startů nadcházející sezóny.
 

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/38263

ŠK

 

30.03. 2019, 21:08


Copyright © Cibasport.cz 2011