Sestry Machů a Urbánek brali medaili

V sobotu 23.3. se za krásného jarního počasí uskutečnil již 74. ročník Běhu Lužánkami.

Na startu nechyběli ani účastníci našeho klubu. V mládežnických kategoriích brali hned tři medaile. O první medaili se postarala v kategorii přípravky mladší Tereza Machů, která v těsném finiši vybojovala stříbro. Další úspěch zaznamenala její starší sestra Zuzana Machů, která si v kategorii žákyň mladších doběhla pro bronz. Stříbrnou medaili vybojoval v kategorii dorostenců Jakub Urbánek. Jakub je zároveň držitelem průběžné první pozice v seriálu Brněnského běžeckého poháru, jehož finále se uskuteční v neděli 7.4. na Brněnské přehradě.

Za zmínku stojí i výkony našich dalších účastníků:

Barbora Klementová  7. místo Přípravka starší

Josef Kašina               7. místo Přípravka starší

Matyáš Urbánek         7. místo Starší žactvo

Jakub Kopeček           7. místo Dorost

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v nadcházející sezóně na dráze.

Budoucí sobotu 30.3. se uskuteční MČR v přespolním běhu v Mladé Boleslavi. Na tento závod se nominovalo sedm našich nejlepších vytrvalců. Mezi ně patří:

Jakub Urbánek, Tomáš Klement, Lukáš Bambuch, Šimon Lopour, Matyáš Urbánek, Kristýna Ježková a Adéla Pohlová.